Жінка, яка заявила про зґвалтування в наметі на Майдані, забрала свою заяву з міліції. Про це повідомив кореспондентові Forum'у заступник начальника прес-служби МВС України Іван Бабаєв.

За його словами, жінка звернулася в Київську міську клінічну лікарню №9 30 грудня і заявила, що її зґвалтували на Майдані в наметі. Лікарі, в свою чергу, викликали на місце представників правоохоронних органів.

«Ми виїхали на місце, опитали її, і вона спочатку каже: «Так, було зґвалтування». Але через деякий час лікарі оглянули її і виявили, що на тілі ніяких пошкоджень немає. Потім ми знайшли хлопця, який міг бути причетний до події. Він повідомив, що у них з цією жінкою був статевий зв'язок, а потім виник конфлікт, і вона написала на нього заяву. У результаті, через деякий час, вони помирилися. І через тиждень після того, як проводилася перевірка, жінка забрала свою заяву», - повідомив Бабаєв.

Як підкреслив Бабаєв, після медичної перевірки і налагодження стосунків з обвинуваченим чоловіком, громадянка сама визнала, що зґвалтування не було.

Як раніше повідомляв ForUm, 30 грудня в столичну міліцію надійшла заява про зґвалтування на Майдані Незалежності у Києві.

Анастасія Піка,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

135