Глава Міністерства доходів і зборів України Олександр Клименко вважає, що виконати дохідну частину бюджету буде складно, але можливо за рахунок зростання економіки та її детінізації.

«Загалом і в цілому показники бюджету-2014 є досить напруженими. Але таке зростання надходжень можливе при виконанні двох умов. Перше: досягнення показників розвитку економіки, закладених при розрахунку бюджету... Друге: успішна детінізація економіки», - сказав міністр.

За його словами, у 2014 році Міндоходів буде проводити заходи, покликані підвищити прозорість економіки. Зокрема, це впровадження в практику норм закону про трансфертне ціноутворення та подальша деофшоризація економіки.

«Бюджет дуже сильно залежить від того, наскільки якісно ми впораємося з цією частиною нашої роботи», - підкреслив Клименко, повідомляє «УНІАН».

Крім того, за словами глави Міндоходів, податкові та митні збори залежать від досягнення макроекономічних показників розвитку економіки, закладених у бюджеті.

«Динаміка ВВП, сальдо зовнішньої торгівлі - усе це, зрозуміло, впливає на податкові і митні збори. Будь-яке відхилення від прогнозу в ту або іншу сторону відповідним чином коригує бюджетні надходження», - зазначив Клименко.

Нагадаємо, 16 січня Верховна Рада України прийняла закон про державний бюджет України на 2014 рік без обговорення документа.

17 січня Президент України Віктор Янукович підписав закон.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

129