Масові підпали автомобілів у Києві припинилися. Про це заявив в.о. міністра внутрішніх справ Віталій Захарченко.

«Масові підпали припинилися. У МВС створена потужна оперативна група, щоб якнайшвидше викрити винних. Одного з таких правопорушників вже затримали. Громадянин Грузії зараз перебуває під слідством. Його співучасники встановлюються», - цитує його слова прес-служба МВС.

Захарченко вважає, що ті, хто підпалював автомобілі, робив це свідомо. «Вони в суспільстві підвищували градус ненависті. Влада в цьому не зацікавлена», - зазначив в.о. глави МВС.

Він підкреслив, що в столиці посилено патрулювання, створені мобільні групи. Крім тих працівників, які несуть службу в звичайному режимі, додано ще 203 оперативних нарядів правоохоронців.

«Ми посилили патрулювання для того, щоб кияни почувалися захищеними і в безпеці. Ми звертаємося і до громадських формувань співпрацювати з міліцією і надавати будь-яку інформацію. Міліція на неї реагуватиме оперативно й ефективно», - запевнив він.

Захарченко заявив, що за подібні протиправні дії зловмисники понесуть кримінальну відповідальність. Згідно з ч.2 ст.194 Кримінального кодексу України «Умисне знищення або пошкодження майна» їм загрожує від 3 до 10 років за ґратами.

Нагадаємо, за останній тиждень у Києві підпалили більше 30 автомобілів.

1 лютого міліція затримала одного з паліїв автомобілів у Києві. Затриманий - громадянин Грузії - стверджує, що відповідне завдання йому дали в Будинку профспілок.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

154