Футболісти донецького «Шахтаря», вигравши всі три матчі Об'єднаного Суперкубка в Ізраїлі, завоювали головний трофей міжнародного турніру, повідомляє прес-служба ФК «Шахтар».

«Шахтар» повертається з Ізраїлю з першим завойованим у 2014 році трофеєм», - наголошується в повідомленні прес-служби.

У заключному матчі кубка чемпіони України виграли у чемпіона Росії - московського ЦСКА з рахунком 2:1. Авторами переможних голів стали Даріо Срна і Тайсон.

Друге місце зайняв срібний призер української Прем'єр-ліги харківський «Металіст», який здобув перемогу над віце-чемпіоном Росії «Зенітом» (Санкт-Петербург) - 2:1.

Підсумкове турнірне становище команд: «Шахтар» - 9 очок, «Металіст» - 4, «Зеніт» - 3, ЦСКА - 2.