Опозиція почала знищувати цілісність держави. Про це, виступаючи з парламентської трибуни, заявив лідер КПУ Петро Симоненко, передає кореспондент «ГолосUA».
 
Симоненко констатував, що в Україні триває ескалація конфлікту.
 
«Сьогодні в країні формуються військові формування, незаконні, неконституційні. На Майдані повно зброї. Країна може дійти до ще більшого конфлікту. Ми бачимо заклики до нібито «мирного протесту», але ніхто не міг уявити ще півроку тому, що вони будуть вирішуватися за допомогою «коктейлів Молотова», - зазначив лідер КПУ.
 

За його словами, на Заході і Сході країни сьогодні формуються загони самооборони, а місцева влада виходить з-під підпорядкування центру.

«У західних областях запустили механізм виходу місцевої влади з-під підпорядкування центру. Опозиція почала знищувати цілісність держави, створюючи «народні ради», підтримуючи заклики до припинення сплати податків. Екстремізм сьогодні є основною складовою нових «вождів» України», - підкреслив Симоненко.

Він наполягає на необхідності внесення законних змін до Конституції.

«У разі незаконних змін до Конституції, у випадку приходу до влади опозиції, Південь і Схід візьмуть на озброєння ті ж методи, і в країні буде повторюватися те ж саме. Зміни до Конституції України повинні бути законними, основна зміна - скасування посади Президента і федералізація України», - підсумував Симоненко.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

195