У Прибережному олімпійському селі відбулося відкриття символічної Стіни Олімпійського перемир'я. Про це повідомляється на офіційному сайті Олімпійських ігор-2014.

За традицією Олімпійського руху стіну Олімпійського перемир'я встановлюють в олімпійських селах за кілька днів до відкриття Ігор, щоб учасники змагань з різних країн залишали побажання про збереження миру на планеті в підтримку ідеї Олімпійського перемир'я.

Стіна Олімпійського перемир'я стала своєрідним зверненням до спортсменів з десятків країн - послів Миру та носіїв ідей міжнародного олімпійського руху. На Стіні написано послання майбутнім поколінням: «Молодь Росії вітає вас - учасників Олімпійських зимових ігор у Сочі, посланців Миру! Ви представляєте різні країни і континенти, і вас усіх об'єднує спорт. Ігри «Сочі 2014» демонструють єдність людей у всьому різноманітті культур, релігій і світоглядів. У цьому і є дух Олімпійського перемир'я. Давайте разом звернемося до всіх народів із закликом дотримуватися Олімпійського перемир'я і прагнути до довгострокового миру на Землі».

«У ході заходу учасники змагань та почесні гості зможуть залишити свій підпис на Стіні Олімпійського перемир'я, тим самим висловивши підтримку резолюції ООН про збереження миру на Землі під час проведення Олімпійських ігор», - йдеться у повідомленні.

Давня грецька традиція «Олімпійського перемир'я» («екехерії») зародилася ще у VIII столітті до нашої ери і з тих пір служила священному принципу Олімпійських ігор - на час проведення спортивних змагань укладали мир, щоб всі спортсмени могли безпечно прибути до місця змагань і назад. У 1992 році Міжнародний Олімпійський комітет відродив цю традицію, звернувшись до всіх держав із закликом дотримуватися олімпійського перемир'я. У 2000 році для просування ідей гармонії та миру МОК заснував міжнародну організацію «Олімпійське перемир'я».

Як повідомлялося, на ХХІІ зимових Олімпійських іграх виступлять 43 українських спортсменів. Олімпійські Ігри-2014 у Сочі пройдуть з 7 по 23 лютого.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

143