В умовах негоди, яка спостерігалася в деяких регіонах України, влада і комунальні служби спрацювали злагоджено. Про це, як передає кореспондент Forum'у, відкриваючи засідання уряду в середу, заявив в.о. прем'єр-міністра Сергій Арбузов.

«Минулого тижня територія України перебувала під впливом циклону. Це був виклик не тільки для дорожніх і комунальних служб, закладів охорони здоров'я та освіти, але й для органів виконавчої влади на місцях. Були вжиті дієві заходи, що дозволили уникнути жертв, оперативно відреагувати на ситуацію», - сказав в.о. прем'єр-міністра.

Він зазначив, щоб уникнути захворюваності дітей, у деяких регіонах було тимчасово припинено навчання в школах, дошкільних і вищих навчальних закладах.

«Влада і комунальні служби працювали злагоджено, медики зі свого боку не допустили епідемії сезонних захворювань. Але, незважаючи на це, звертаю увагу керівників всіх регіонів: кожен несе особисту відповідальність за прорахунки, а тим більше за бездіяльність, оскільки питання стосується безпеки життя людей», - підкреслив Арбузов.

Він доручив ДСНС і «Укравтодору» оперативно реагувати на виклики природного і техногенного характеру.

Нагадаємо, на минулому тижні у зв'язку з сильними морозами і снігопадами у деяких східних регіонах і в Криму було оголошено надзвичайну ситуацію.

Тетяна Мацур,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

118