Глава фракції Партії регіонів Олександр Єфремов сподівається, що парламентській більшості і опозиції все-таки вдасться вийти на компроміс і вдало провести переговори щодо конституційної реформи. Про це він повідомив на брифінгу, передає кореспондент Forum'у.

«Надію втрачати не можна, я сподіваюся, що в кінцевому підсумку ми прийдемо до якогось узгодженого варіанту. Те, що наразі відбувається в рамках переговорного процесу, конструктивним назвати не можна», - заявив він.

Зокрема, за словами Єфремова, проводити конституційну реформу можна лише шляхом прийняття відповідного законодавства, яке протягом 2 місяців може напрацювати спеціальна тимчасова комісія ВРУ.

«Конституцію можна змінити тільки в легітимний, конституційний спосіб, іншого варіанту немає, якщо ми хочемо, щоб цю Конституцію визнали у світі, і щоб вона була визнана в нашому суспільстві, не була потім предметом подальшого торгу», - вважає Єфремов.

Як раніше повідомляв ForUm, голова Верховної Ради Володимир Рибак відкрив четверту сесію Верховної Ради VII скликання. Ранкове засідання Верховної Ради України було закрито до 16.00, щоб керівники фракцій провели чергову нараду в кабінеті голови ВР Володимира Рибака і спробували напрацювати необхідні законопроекти.

Під час переговорів лідерів парламентських фракцій у Верховній Раді законопроекти щодо конституційної реформи поки не напрацьовані, заявив голова Верховної Ради Володимир Рибак.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

186