Правоохоронці перекрили джерело надходження на територію Львівської області контрафактних сигарет, припинивши діяльність підпільної фабрики тютюнових виробів в одному з райцентрів Миколаївської області, повідомляє прес-служба ГУ МВС у Львівській області.

«У рамках відкритого кримінального провадження за ознаками ч.2 ст.199 (Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного збору чи голографічних захисних елементів) і ч.2 ст.229 (Незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару) КК України правоохоронці встановили, що у Львівську область контрафактні тютюнові вироби з підробленими акцизними марками надходили з Миколаївської області», - наголошується в повідомленні.

Підпільна фабрика була розташована на території колишнього консервного заводу в одному із райцентрів Миколаївської області та спеціалізувалась на виробництві контрафактних цигарок відомих торгових марок.

Потужність фабрики становила більше 3 мільйонів пачок сигарет на місяць. Нелегальна продукція поширювалася на територію України, зокрема, і у Львівську область.

У результаті проведених обшуків оперативники вилучили 15 тонн промислової сировини, готової до фасування, а також більш ніж 150 тисяч пачок вже виготовлених сигарет і більше мільйона підроблених марок акцизного збору. Викрито майже два десятки осіб, причетних до незаконного виготовлення тютюнових виробів, серед них і організаторів незаконного виробництва.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

219