Пред'явлені попередні слідчі версії надзвичайної події на Донецькій залізниці, унаслідок якої сталося займання цистерн з газом, серед яких підпал або підрив. Про це повідомляє сектор по зв'язках з громадськістю Управління МВС України на Донецькій залізниці.

«Слідчим відділом Управління пред'явлені попередні 5 версій надзвичайної події», - наголошується в повідомленні.

На думку слідства, аварія могла статися внаслідок порушення зі сторони машиніста локомотива правил експлуатації залізничного транспорту; порушення правил експлуатації залізничного транспорту при формуванні поїзда на станції формування чи під час стоянки поїзда на станціях на шляху прямування; внаслідок порушення правил безпеки при завантаженні газу в цистерни; внаслідок порушень в роботі лінії електропостачання між станціями Вдала - Межова або електрообладнання локомотива; внаслідок умисного підпалу або вибуху цистерн з небезпечним вантажем.

Подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань та кваліфіковано за частиною 2 статті 276 КК України - порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного транспорту, що заподіяли матеріальний збиток. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до семи років.

Проводиться досудове розслідування. З метою з'ясування причин аварії слідством призначено технічні експертизи та опитуються свідки. Сума збитку встановлюється.

Нагадаємо, вранці 2 лютого орієнтовно о 6:16 на залізничному перегоні «Вдала - Межова» Красноармійського району Донецької області під час проходження вантажного потягу з 62 цистернами (маршрут Казахстан-Одеса) з пропан-бутаном зійшли з рейок понад 20 цистерн.

У зв'язку з аварією тимчасово відселено 250 чоловік села Леніне.

Прокуратура Донецької області взяла під контроль хід розслідування аварії.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

174
Туфли осень-зима Everest