Зараз ситуація на місці аварії на залізничному переїзді, де зійшли з рейок цистерни з пропан-бутаном, залишається надзвичайною.

Про це заявив сьогодні на прес-конференції голова Донецької облдержадміністрації Андрій Шишацький.

«Надзвичайна ситуація там ще насправді далеко не закінчилася», - сказав губернатор, говорячи про аварію в Красноармійському районі Донецької області, де вчора зійшли з рейок і загорілися цистерни з пропан-бутаном, повідомляє «УНІАН».

Шишацький зазначив, що зараз стоїть дуже складне завдання з питання підняття цих цистерн». «Є серйозна проблема - необхідно підняти ці цистерни, які ялинкою від вибуху розкидані, поставити на залізничну колію і відправити за напрямом.... Але основне завдання - підняти ці вагони. Спеціалізовані організації кажуть, щоб підняти, треба відкачати пропан-бутан, тому піднімати з пропан-бутаном не можна. Але з іншого боку, фахівці готові відкачувати газ, тільки якщо цистерни будуть знаходитися у вертикальному положенні... тобто треба розуміти, яким чином», - пояснив голова облдержадміністрації. Він підкреслив, що зараз різні фахівці думають над цим питанням.

Він також повідомив, що через пошкодження внаслідок аварії 800 метрів залізничної колії на даній ділянці зупинено рух, але залізничники «не бачать в цьому серйозної проблеми», оскільки «вони повністю замістили і в частині вантажів, і в частині пасажирського потоку» рух по інших залізничних гілках.


«Звичайно, залізничники зацікавлені відновити, але основна проблема - як підняти ці вагони», - підсумував губернатор.

Як повідомляв ForUm, 2 лютого орієнтовно о 6:16 на залізничному перегоні «Вдале - Межова» Красноармійського району Донецької області під час проходження вантажного потягу з 62 цистерн (маршрут Казахстан-Одеса) з пропан-бутаном зійшли з рейок понад 20 цистерн.


У зв'язку з аварією тимчасово відселено 250 чоловік села Леніне.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/высокая мода/лето/осень
2591 грн.
184