ФК «Дніпро» і «Ліверпуль» не змогли на прапорці англійського трансферного вікна, 31 січня, завершити операцію з переходу півзахисника дніпропетровця Євгена Коноплянки в англійський клуб.

«Англійці просто не встигли закінчити операцію, - заявив виконавчий директор дніпрян Русол. - Наш клуб не міг підписувати документи, поки на рахунок не надійшли гроші. А вони так і не надійшли до настання дедлайну. Женя - дуже сильна людина, він прекрасно розуміє, що переїзд у великий клуб - лише питання часу».

Олег Коноплянка, батько й агент футболіста, не без смутку прокоментував трансфер, що зірвався, свого сина в «Ліверпуль».

«Звичайно, осад залишився. Женя розчарований - він хотів перейти в «Ліверпуль». Але це не означає, що він складе руки і плакатиме. Як грав, так і гратиме. Ще краще! Це як програш матчу. Програли - і забули: у бойовому настрої виходимо на наступну гру», - заявив Коноплянка.


Як раніше повідомляв ForUm, півзахисник дніпропетровського «Дніпра» Євген Коноплянка наприкінці січня міг перейти у «Ліверпуль».

За матеріалами «Сьогодні»,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

332