Радикальні націоналістичні угруповання радикалізують і дискредитують український протестний рух. А формальні лідери опозиції Кличко, Яценюк і Тягнибок не можуть вплинути на їхню поведінку, оскільки не мають якогось серйозного впливу на діяльність екстремістськи налаштованих учасників політичних акцій, про що свідчать бійки між їхніми представниками, пише сьогодні впливове американське видання «Financial Times».

Недавні сутички між активістами в будівлі міністерства у Києві висвічує «характер опозиції, часом буйний, а також складну дилему, що стоїть перед основними лідерами протестів, - зауважує Financial Times. У результаті активісти партії «Свобода» вигнали з будівлі членів «Спільної справи», які раніше захопили це і ще два міністерства.

Автори зазначають, що основні лідери опозиції хоч і засудили насильство, але впливати на поведінку учасників силових провокацій вони не можуть. Financial Times також нагадує про некоректні висловлювання лідера ВО «Свобода»: «Її лідер Олег Тягнибок у минулому проголосив, як мінімум, одну антисемітську промову».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

331