Закон «Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування і покарання у зв'язку з подіями, що були під час проведення мирних зібрань», автором якого є представник Президента України в парламенті, народний депутат від Партії регіонів Юрій Мірошниченко, опублікований.

Крім того, опубліковано закон, яким скасовуються «закони 16 січня» - №732-VII «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких законів України».

Закони опубліковані у №19 газети «Голос України» від 1 лютого 2014 року, повідомляє «УНІАН».

Також в газеті опубліковані закони, прийняті Верховною Радою України 28 січня 2014 року.
Зокрема, опубліковані закони:
№733-VII «Про внесення зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» щодо відтермінування набуття чинності положень пункту 6 розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення»;
№734-VII «Про внесення зміни до статті 297 Кримінального кодексу України щодо відповідальності за осквернення або руйнування пам'ятників, споруджених в пам'ять тих, хто боровся проти нацизму в роки Другої світової війни - радянських воїнів-визволителів, учасників партизанського руху, підпільників, жертв нацистських переслідувань, а також воїнів-інтернаціоналістів та миротворців»;

№735-VII «Про внесення зміни до Кримінального кодексу України про відповідальність за заперечення або виправдання злочинів фашизму»;
№736-VII «Про внесення зміни до статті 197 Податкового кодексу України про звільнення від обкладення податком на додану вартість операцій з ввезення на митну територію України природного газу».

Як повідомляв ForUm, Президент України Віктор Янукович підписав скасування законів «16 січня», закон про амністію, а також 4 закони, прийняті замість законів, скасованих 16 січня.

29 січня Верховна Рада прийняла закон «Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування і покарання осіб у зв'язку з подіями, які були під час проведення мирних зібрань».

28 січня Верховна Рада на позачерговій сесії скасувала дев'ять законів, прийнятих 16 січня 2014 року, а пізніше прийняла чотири законопроекти замість скасованих «законів 16 січня».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

282