Ухвалення Верховною Радою Закону України «Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування і покарання з приводу подій, які були під час проведення мирних зібрань» Міністерство внутрішніх справ вважає важливим і дієвим кроком до вирішення конфлікту і припинення силового протистояння на вул. Грушевського. Про це повідомляє УЗГ МВС України.

«Правоохоронці під час нападів на міліцію і військовослужбовців внутрішніх військ проявили витримку і стійкість, незважаючи на те, що в них летіло каміння і піротехніка, їх підпалювали «коктейлями Молотова», в них стріляли з пневматичної і травматичної зброї», - йдеться в повідомленні.

У міліції зазначили, що представники світової спільноти відмітили професійні і стримані дії міліції під час протистояння на Грушевського і закликали до компромісу, припинення силових дій та розблокування адміністративних будівель.

У МВС вважають, що затримані міліцією учасники масових заворушень на Грушевського не мирні мітингувальники, а люди, які підозрюються у тяжких злочинах - напади на правоохоронців, масові безлади, підпали техніки і т.д.

«Влада розуміє, що багато хто з них піддався емоціям або пішли на поводу у радикалів. Тому, щоб припинити протистояння, був розроблений закон, який не буде заважати мирним протестам, але дозволить припинити насильство і зняти напругу в суспільстві», - підсумували в міліції.

Як раніше повідомляв ForUm, 29 січня Верховна Рада прийняла закон «Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування і покарання осіб у зв'язку з подіями, які були під час проведення мирних зібрань».

Сьогодні, 31 січня, Президент Віктор Янукович його підписав.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

278
Классические туфли мужские