Міністерство екології та природних ресурсів планує у 2014 році провести низку заходів щодо поліпшення стану і збереження водно-болотних угідь.

Про це, як передає кореспондент Forum'у, під час засідання Координаційної ради з питань збереження, збалансованого використання та відновлення водно-болотних угідь України заявив міністр екології та природних ресурсів Олег Проскуряков.

«У 2014 році Мінекології планує спрямувати зусилля на поліпшення нормативно-правового регулювання та створення ефективної системи управління водно-болотними угіддями», - сказав він.

За словами міністра, буде організований моніторинг стану водно-болотних угідь, також будуть проведені еколого-освітні заходи із залученням установ природно-заповідного фонду та інших зацікавлених сторін.

Також водно-болотні угіддя будуть посилено охоронятися від антропогенного впливу.

Проскуряков акцентував, що фінансування заходів щодо охорони водно-болотних угідь відбуватиметься з держбюджету.

«На Мінекології виділено 643 млн грн. Сьогодні подаються запити, ми їх опрацьовуємо спільно з Департаментом заповідної справи, тому найближчим часом буде відома точна сума, виділена на збереження водно-болотних угідь», - зазначив він.

Міністр нагадав, що в Україні існує 33 водно-болотних угіддя, що мають статус міжнародного значення. Ще 19 планують надати такий статус.

Дарина Шварцман,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

94