Арсеній Яценюк відмовився від посади прем'єра, тому що побоявся брати на себе відповідальність за економічну ситуацію в країні. До того ж в опозиції зараз немає довгострокового плану розвитку країни, сказав в ексклюзивному коментарі телеканалу БТБ угорський політолог Ласло Кемені.

«Яценюк правильно робить, що не приймає цю посаду, бо він не впорався б. У них немає програми. У нього, в опозиції зараз програма «як повалити владу». Але немає програми, а «що робити далі». Підписати папери про Асоціацію з Євросоюзом - це не програма. Це перспективні можливості України. Зараз повинна бути програма, яка виведе країну з кризи. Для цього у Яценюка немає програми. І взагалі, в опозиції немає», - сказав Кемені.

Він додав, що Яценюк змушений діяти і приймати рішення з огляду на реакцію Майдану, щоб не завдати шкоди своєму політичному реноме.

Політолог зазначив, що значний вплив на процеси в Україні надають США, які чинять тиск на діяльність влади за допомогою підтримки акцій протесту. Кемені вважає, що влада повинна зробити все можливе, щоб «майдани» розійшлися.

«Так працювати уряд ніде не може. США кожне рішення будуть оскаржувати з вулиці. Якщо буде народ на майдані, і буде звідти вимагати, що також робити уряду - уряд не може діяти», - сказав політолог.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

207