Міністр закордонних справ України Леонід Кожара заявляє, що правоохоронні органи в останні дні м'яко ставляться до протестувальників, незважаючи на те, що останні продовжують провокувати правоохоронців.

Таку заяву Кожара зробив на зустрічі з главами дипломатичних місій ЄС, США, Канади, Норвегії, Росії і Швейцарії.

«Хотів би сказати, що протягом останніх днів силові і правоохоронні органи демонструють абсолютну толерантність. Їм дано вказівки не застосовувати спеціальні заходи. На минулому брифінгу ви бачили, як протестувальники кидали в загони міліції «коктейлі Молотова», і з боку правоохоронних органів не було ніякої реакції. Хоча ви знаєте, що якби такі події відбувалися у вашій країні, якою була б реакція з блоку правоохоронців», - сказав Кожара, повідомляє «УНІАН».

Крім того, він додав, що правоохоронці не затримують учасників масових акцій, які скоюють напади на них, хоча вже встановили їх особи.

«Влада не застосовує проти цих людей ніяких запобіжних чи каральних заходів. Зокрема, нещодавно родина пана Данилюка, який очолює реакційну й агресивну організацію «Спільна справа», спокійно і вільно вилетіла за кордон», - сказав Кожара.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/осень
951 грн.
121