У Пакистані існує загроза нових терактів проти іноземців, у зв'язку з чим Міністерство закордонних справ України рекомендує не відвідувати цю країну. Про це повідомляє Департамент інформаційної політики МЗС України.

«На додаток до оприлюднених МЗС застережень щодо відвідування Ісламської Республіки Пакистан, просимо врахувати, що, за наявною інформацією, на території автономної провінції Гілгіт Балтистан, де у ніч на 23 червня 2013 р. стався напад на іноземних альпіністів, унаслідок якого загинули в тому числі і українські громадяни, екстремістськими угрупованнями планується скоєння нових терактів проти іноземців», - наголошується в повідомленні.

У зв'язку з цим МЗС у черговий раз наполегливо рекомендує громадянам України утриматися від відвідування цієї країни, в тому числі високогірних туристичних баз.

У разі потрапляння в надзвичайні ситуації громадянам України варто звертатися до Посольства України в Пакистані за телефоном: (+9251) 265-29-38, а також телефонувати на цілодобову «гарячу лінію» МЗС України: (044) 238-16-57.

Нагадаємо, у ніч з 22 на 23 червня унаслідок атаки бойовиків на готель на півночі пакистанського Кашміру загинули, за попередніми даними, один громадянин Росії, п'ятеро - України і троє – КНР, я також громадянка Пакистану.

Інцидент стався неподалік від базового табору альпіністів у провінції Гілгіт-Балтистан, що межує з Китаєм. Регіон користується популярністю у альпіністів, які збираються підкорювати Нанга Парбат - дев'ятий за висотою восьмитисячник у світі.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

118