Найближчим часом парламент розгляне питання щодо створення Тимчасової спеціальної комісії стосовно проведення конституційної реформи. Про це заявила член робочої групи з урегулювання політичної кризи, міністр юстиції України Олена Лукаш, повідомили Forum'у в прес-службі Глави держави.

«Участь у ній візьмуть представники всіх фракцій Верховної Ради України. Метою її роботи буде підготовка тексту змін до Конституції України, які збалансують відносини між гілками влади і введуть парламентсько-президентську республіку. Всі учасники переговорів розуміють, що Конституція повинна бути змінена виключно конституційним шляхом», - заявила вона.

Лукаш підкреслила, що робоча група з врегулювання політичної кризи в черговий раз підтверджує бажання мирного врегулювання ситуації і діалогу. «Засуджуємо будь-які прояви насильства або протизаконної поведінки. Закликаємо утримуватися від силових дій або роздмухування протистояння. Переговори будуть продовжені», - підкреслила вона.

Як раніше повідомляв ForUm, на зустрічі з опозицією Президент України Віктор Янукович погодився розпочати процес підготовки змін у Конституцію України.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

118