Міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко закликав схаменутися тих, хто рветься до влади ціною людського життя. Про це, як повідомляє прес-служба МВС, йдеться у зверненні міністра.

За його словами, сьогодні о п'ятій ранку помер капітан внутрішніх військ МВС України Дмитро Дунець.

«У 30-річного міліціонера зупинилося серце. Це наслідки тієї щоденної напруги в протистоянні на Грушевського, де Дмитро ніс службу з охорони громадського порядку. Колегія МВС і я особисто співчуваємо близьким померлого, і не залишимо їх наодинці з бідою, як і інших наших родичів загиблих і поранених співробітників», - зазначив Захарченко.

«Я як міністр не можу залишатися байдужим до того, що відбувається. Гинуть люди як з одного, так і з іншого боку, рахунок поранених вже йде на сотні. Я звертаюся до тих, хто ціною людського життя рветься до влади. Схаменіться! З обох сторін барикад знаходяться громадяни однієї держави!» - підкреслив міністр.

Як раніше повідомляв ForUm, протистояння між протестувальниками та правоохоронцями на вулиці Грушевського у Києві тривають з 19 січня. За даними МВС, унаслідок сутичок загинули три людини.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

333