Районні суди Києва винесли рішення про запобіжний захід 64 підозрюваним у масових заворушеннях на вул. Грушевського у Києві. Про це повідомила керівник прес-служби прокуратури Києва Яна Соболевська.

«Рішеннями Дніпровського, Оболонського, Подільського, Солом'янського та Шевченківського судів до 14 осіб застосовано домашній арешт. З одного з учасників подій Святошинський райсуд прийняв особисте зобов'язання. Відносно решти 49 підозрюваних у масових заворушеннях на Грушевського столичні суди прийняли рішення про утримання під вартою», - констатувала вона.

Так, Солом'янським судом заарештовано 10 підозрюваних, Святошинським - 9 , Дарницьким і Деснянським - по 8 рішень, Голосіївським - 7, Дніпровським - 4, по одному такому рішенню винесли Оболонський, Подільський і Шевченківський суди.

У прокуратурі нагадали, що вказані особи підозрюються у масових заворушеннях, що відбувалися в центрі столиці і супроводжувалися насильством, підпалами, опором представникам влади із застосуванням зброї або інших предметів, які використовувалися як зброя (ч. 2 ст. 294 КК України).

Нагадаємо, акції протесту на Майдані Незалежності у Києві тривають більше двох місяців. Протистояння між протестувальниками та правоохоронцями на вул. Грушевського триває з 19 січня.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

295