Гучні заяви опозиціонерів - це ще не вчинки щодо запобігання розвалу України. Таку думку висловив народний депутат України, член парламентської фракції Партії регіонів Володимир Сальдо.

Політик підкреслив, що воля всіх учасників переговорного процесу, а головне - виконання досягнутих домовленостей дозволять реалізувати очікування людей. При цьому він повідомив, що додаткові умови, які постійно висувають лідери опозиції, спираючись нібито на рішення майдану, штучно затягують мирне вирішення суспільного конфлікту в Україні.

«Схоже, що лідери опозиції не хочуть брати участь в переговорному процесі для пошуку виходу з політичної кризи, тобто відхрещуються від відповідальності за нормалізацію ситуації в країні. Арсеній Яценюк боїться зайняти посаду прем'єр-міністра і на ділі, а не на словах, працювати для підвищення економіки.

Водночас «свободівці» Олега Тягнибока разом з євромайданівцями у Львові вступають у бойові дії. А Віталій Кличко, який, виступаючи з трибуни євромайдану в Києві, озвучує вимоги до влади, слабо впливає на виконання зобов'язань щодо припинення конфронтації між українцями. За пролиту кров опозиція відповідальність брати не хоче. Говорити з радикалами, які захопили адміністративні будівлі в столиці та областях, вони також не хочуть. Але всі троє бачать себе президентами», - цитує його слова прес-служба ПР.

Він акцентував увагу на тому, що компроміс, необхідний всій Україні, залежить від політиків-учасників переговорів. «Відповідальність політиків сьогодні буде видно саме в тому продуктивному голосуванні, яке дозволить мітингувальникам роз'їхатися по домівках, зруйнувати барикади, звільнити захоплені адміністративні будівлі, давши можливість стабільно працювати легітимним органам влади, а не анархічним новоутворенням, які називають себе виразниками народної думки. Це єдиний шлях повернути життя в Україні в конституційне русло», - сказав народний депутат.

Також він підкреслив, що для пошуку компромісу щодо виходу з ситуації необхідна реальна готовність лідерів опозиції говорити і діяти в інтересах держави, а не особистих політичних амбіцій. «Дуже хотілося б розуміти, лідери опозиції є все-таки учасниками переговорного процесу, чи вони будуть продовжувати робити гучні заяви, не роблячи жодного вчинку, спрямованого на запобігання розвалу України», - резюмував Сальдо.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

149