Актуальними завданнями для уряду сьогодні є забезпечення своєчасних виплат заробітних плат і безперебійна робота всіх систем життєзабезпечення країни. Про це заявив в. о. прем'єр-міністра, перший віце-прем'єр-міністр України Сергій Арбузов на засіданні Кабміну.

Арбузов зазначив, що в цілому по країні за 20 днів січня 2014 року заборгованість по заробітній платі зменшилася на 23 млн грн або майже на 3%. У той же час, за його словами, в окремих регіонах заборгованість зросла: «Зокрема, у Києві - на 13,5 млн грн, у Волинській області - на 1,1 млн грн, в Івано-Франківській та Вінницькій областях - на 0,3 і 0,5 млн відповідно».

В.о. прем'єр-міністра підкреслив, що місцеві органи виконавчої влади повинні проаналізувати причини зростання заборгованості та забезпечити її кардинальне зменшення, а про вжиті заходи відзвітувати перед Кабінетом Міністрів.

Арбузов також звернув увагу на необхідність чіткої роботи системи життєзабезпечення країни, особливо в зимовий час.

«Враховуючи прогноз погоди, пріоритетні питання виходять: забезпечення безперебійної діяльності житлово-комунального господарства, своєчасне розчищення доріг, здійснення оперативного ремонту електромереж, пошкоджених унаслідок снігопаду та сильного вітру», - зазначив він.

У зв'язку з цим Арбузов доручив профільним міністрам організувати роботу щодо зазначених завдань. «Необхідною передумовою для цього є розблокування адміністративних будівель, щоб органи влади в регіонах могли належним чином виконувати свої функції», - додав він.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

96