Протестні акції у центрі Києва, які тривають близько двох місяців, завдали шкоди місту в 20 мільйонів гривень. Як пише «Сьогодні», такі дані наводить Київська міська державна адміністрація.

«Це величезний збиток! І 20 млн - це лише побіжний огляд будівель і парків. Маріїнському завдано збитків у розмірі 340 тисяч гривень. Ми вже виставили рахунок. Гроші повинні сплатити організатори мітингу. А ось з приводу Майдану і вулиці Грушевського сказати точно не можу. Ніхто на себе поки не бере відповідальність за проведення мітингів і будівництво барикад з комунального майна - лавок, парканів, зливової каналізації», - розповів перший заступник голови КМДА Анатолій Голубченко. Тільки будівлі мерії, за його словами, завдано збитків у розмірі 3-5 млн грн.

За словами голови Печерської РДА Олександра Мазурчака, комунальники поки не можуть пробратися в центр міста, щоб оцінити точний збиток, завданий мітингувальниками.

«Це будівлі, що згоріли, на Грушевського та Музейному провулку, дерева в Маріїнському та Міському парках, Міст закоханих, половина настилу якого згоріла, десятки сміттєвих контейнерів, які розтягнули на барикади, розбита бруківка і плитка з Грушевського», - розповів він. Вимагає ремонту і колонада на вході до стадіону «Динамо», її ремонт, за словами експертів, обійдеться мінімум у 300 тисяч гривень.

Нагадаємо, акція протесту на Майдані Незалежності у Києві триває майже два місяці. Протистояння між протестувальниками та правоохоронцями на вул. Грушевського триває з 19 січня.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

618