Рада Федерації ухвалила в середу заяву щодо ситуації в Україні, висловивши «подив й обурення заявами низки західних політиків, які безцеремонно втручаються у внутрішні справи України і навмисне провокують дестабілізацію обстановки в країні».

«Рада Федерації закликає припинити втручання ззовні в справи суверенної держави», - йдеться в тексті.

У заяві сенатори висловили стурбованість ситуації в Україні і зазначили, що спровоковані опозицією масові заворушення не мають нічого спільного з мирними акціями протесту. «Добре організована кампанія спрямована на дискредитацію і повалення легітимної влади. Погроми і підпали у Києві та інших українських містах, штурм адміністративної будівлі, агресивні дії проти сил правопорядку, які призвели до людських жертв і значного числа постраждалих, відбуваються зі схвалення тих, хто вивів людей на вулиці», - йдеться в заяві Ради Федерації.

Сенатори зазначають, що Україна перебуває у стані глибокої політичної кризи, яка може мати тяжкі наслідки для українського народу, державності і територіальної цілісності України, повідомляє РІА «Новости».

«Особливу стурбованість» Рада Федерації висловила у зв'язку зі «спробами опозиції протиставити інтереси одних регіонів України іншим, підриваючи стабільність українського суспільства». «Рада Федерації рішуче засуджує прояви насильства, націоналізму, ксенофобії та закликає всі політичні сили України шукати шляхи виходу з нинішнього протистояння тільки через конструктивний діалог. Це має відбуватися без будь-яких ультиматумів і тиску», - переконані сенатори. У заяві вони відмічають важливість того, щоб і влада, і опозиція на основі діючих законів виробили позитивний сценарій подолання політичної кризи і вирішення наявних у суспільстві проблем.

«Рада Федерації висловлює впевненість, що братній український народ, і керівництво України знайдуть шляхи для відновлення спокою і порядку в країні», - йдеться в документі.

Як раніше повідомляв ForUm, 28 січня прем'єр-міністр України Микола Азаров подав у відставку.

Президент України прийняв відставку прем'єр-міністра України Миколи Азарова і всього складу Кабінету Міністрів України.

28 січня Верховна Рада скасувала дев'ять законів, прийнятих 16 січня 2014 року, а пізніше прийняла чотири законопроекти замість скасованих «законів 16 січня».


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

230