Прем'єр-міністр України Микола Азаров, який подав у відставку, вважає, що його рішення про відхід і рішення Верховної Ради про скасування законів «16 січня» створюють достатню основу для компромісу і завершення кризи в Україні.

Про це Азаров заявив у своєму відеозверненні, яке розміщене на його офіційному сайті.

«Я прийняв для себе дуже важке, але разом з тим відповідальне рішення - подати у відставку з посади прем'єр-міністра. Я прийняв це рішення, тому що я хотів забезпечити можливість всім нашим політичним силам досягти згоди, досягти компромісу і завершити ту кризу, яка почалася. Ті рішення, які прийняла Верховна Рада, створюють разом з моїм рішенням достатню основу для компромісу», - зазначив Азаров, повідомляє «УНІАН».

Він наголосив, що «єдність, цілісність нашої країни, можливість успішного її розвитку - найголовніше, амбіції - це другорядне».

Азаров також висловив подяку Президентові і Верховній Раді, «які всі ці 4 роки підтримували уряд у проведенні складних реформ, складних перетворень».

«Я можу чесно дивитися нашим громадянам (в очі): країна в умовах світової економічної кризи впоралася з багатьма проблемами, які стояли у неї на шляху. Спасибі вам за увагу, дякую за довіру», - додав Азаров.

Як раніше повідомляв ForUm, 28 січня прем'єр-міністр України Микола Азаров подав у відставку.

Президент України прийняв відставку прем'єр-міністра України Миколи Азарова і відставку всього складу Кабінету Міністрів України.

28 січня Верховна Рада скасувала дев'ять законів, прийнятих 16 січня 2014 року, а пізніше прийняла чотири законопроекти замість скасованих «законів 16 січня».


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

235