Сьогоднішніми рішеннями влада продемонструвала готовність до компромісу заради збереження цілісності країни та недопущення ескалації громадянського конфлікту, сказав політолог Юрій Кочевенко, коментуючи прийняте Радою рішення про скасування так званих «законів 16 січня», які передбачали суворі покарання за організацію і участь в акціях протесту.

«Сьогоднішніми рішеннями парламенту влада, нехай і з запізненням, але продемонструвала готовність йти на серйозні компроміси. Що, враховуючи її традиційну незговірливість, говорить про розуміння владою тієї небезпеки, яка виникла перед нашою державою», - сказав Кочевенко.

На його думку, зараз важливо продовжити діалог і не піддатися на провокації радикалів, які зацікавлені в силовому сценарії розвитку подій.

«Хочеться вірити, що і влада, і опозиція зможуть хоча б на час відкласти політичні ігри. Зараз дуже важливо не піддаватися імпульсивним поривам і тиску радикалів як одного, так й іншого табору, а спокійно продовжувати діалог. Аж до вироблення певної «дорожньої карти», яка дозволить крок за кроком вивести Україну з соціально-політичного штопора, зберегти мир», - сказав експерт.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

153