Всі департаменти і ЦОВи, координовані Мінагрополітики, повинні максимально узгодити свої дії, щоб забезпечити роботу всіх галузей АПК і відновити належне фінансування аграрного сектора. Те ж саме стосується і комунікації з місцевою владою для налагодження поставок сільгосппродукції в регіони. Блокування роботи Мінагрополітики значно ускладнює ці процеси, тому потрібно працювати в ще більш мобілізованому і сконцентрованому режимі. Про це повідомив міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк під час оперативної наради з директорами Департаментів Мінагрополітики та керівниками центральних органів виконавчої влади, які знаходяться в системі координації міністерства.

«Не можна допустити, щоб високий темп нарощування сільгоспвиробництва, який у минулому році склав майже 14%, сповільнився в цьому році. Ми повинні докласти максимум зусиль, щоб цей найкращий серед усіх галузей вітчизняної економіки показник утримати і надалі. Для цього всі департаменти і підконтрольні Мінагрополітики відомства повинні максимально скоординувати свої дії і забезпечити роботу усіх галузей сільського господарства, незважаючи на складні умови роботи через захоплення приміщення міністерства», - зазначив Присяжнюк.

Міністр підкреслив, що всі працівники вітчизняної аграрної галузі в селах і містах повинні продовжувати виконувати свої функції. Це дозволить гарантувати продовольчу безпеку країни, якість і безпеку харчових продуктів, потрібну їхню кількість при стабільній ціні.

«Також не можна зменшити обсяги експортних операцій. Оскільки вони забезпечують валютні надходження в низку галузей сільського господарства. Тому ми продовжуємо регулярно зустрічатися, обговорювати нагальні проблеми та подальші дії», - звернувся до всіх учасників наради Присяжнюк.

Міністр ще раз наголосив, що блокування протестувальниками Мінагрополітики загрожує продовольчій безпеці держави, а також ускладнює доступ кожного громадянина до необхідного продовольства (у тому числі і до соціально значущих продуктів харчування за доступною ціною.

«Необхідно по-новому відпрацювати координацію дій з регіонами, щоб визначати потребу в різних групах продуктів харчування та забезпечити їхнє безперебійне надходження до споживачів. Те ж саме стосується і питання різних фінансових виплат працівникам АПК, студентам, викладачам, сільгоспвиробникам, селянам. Повторюю, незважаючи на блокування низки ОДА та Мінагрополітики, ми продовжуємо працювати і виконувати поставлені перед відомством завдання», - зазначив Присяжнюк.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

145