Голосування за відміну «законів 16 січня», а також прийняття закону про амністію для учасників масових політичних акцій є першими кроками до компромісу і тоді можна буде говорити про те, що Майдан свого добився і він буде розходитися. Про це сказав директор Інституту глобальних стратегій, коментуючи ухвалені сьогодні в Раді рішення, Вадим Карасьов.

«Опозиція пішла правильним шляхом - в першу чергу наполягала на тому, що попередньою умовою компромісу є скасування законів «16 січня» і амністія. Якщо компроміс почнеться з виконання цих умов, опозиція демонструє Майдану, що думає не тільки про свої кадрові перспективи і посади, а думає про захист інтересів тих, хто стояв, і навіть воював на Майдані», - сказав Карасьов.

Аналітик припускає, що прийняті сьогодні Радою рішення приведуть до поступового наведення порядку, а також створять передумови, щоб Майдан розходився.

«Кадрові питання, зокрема участь у складі уряду, опозиція поки відклала, її лідери поки відмовилися від запропонованих посад. Адже якщо б вони пішли цим шляхом, Майдан вважав би це зрадою своїх інтересів, і розглядав би компроміс як угоду між владою і опозицією», - сказав Карасьов.

Він вважає, що до кадрового питання в процесі вирішення політичної кризи політики повернуться пізніше, коли буде ясна перспектива проходження в парламенті результативного голосування щодо кандидатури нового прем'єр-міністра. А до тих пір, як вважає Карасьов, Президент Віктор Янукович не прийме відставки Миколи Азарова, про яку він просив.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

297
Классические туфли мужские