Парламентська більшість зможе домовитися з опозицією щодо питання створення та роботи спеціальної комісії Верховної Ради з роботи над змінами до Конституції. Про це, як повідомляє кореспондент Forum'у, на брифінгу в парламенті заявив лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

«Я сподіваюся, що за нинішньої атмосфери, яка складається в парламенті, у нас є можливість домовитися щодо питання роботи спеціальної комісії, яка займеться питанням змін до Конституції», - сказав Єфремов.

За його словами, зміна Конституції повинна привести до поліпшення умов життя для всіх українців.

«Конституція приймається для держави. Будь-яка людина зацікавлена, щоб вона створювала умови, за яких буде комфортно жити всім українцям. Якщо ми поставимо це у главу кута, документ буде виписаний правильно і більшість з цим погодиться. Якщо ж поставимо на чолі кута політичні інтереси і питання обрання когось і протегування - це тупиковий шлях і він не принесе знакових норм у цей документ», - додав він, зазначивши, що з даного питання ще буде вестися дискусія.

Як раніше повідомляв ForUm, на зустрічі з опозицією Президент України Віктор Янукович погодився розпочати процес підготовки змін до Конституції України.

Тетяна Григор'єва,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

107
Классические туфли мужские