Постановою Закарпатського окружного адміністративного суду задоволено позовну заяву прокурора Ужгорода та визнано протиправним і скасовано рішення Ужгородської міської ради від 2 грудня 2013 р. про звернення до Президента України щодо відставки уряду. Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Ужгорода.

«Ужгородська міська рада вирішила направити звернення до Президента України щодо винесення на розгляд Верховної Ради України питання про відставку уряду. Цим були порушені вимоги Закону України «Про місцеве самоврядування», адже відповідно до ст. 26 згаданого закону звернення про відставку уряду не належить до виключної компетенції міських рад», - повідомив прокурор міста Ужгорода Іван Штефанюк.

Разом з тим, прийнявши зазначене рішення, Ужгородська міська рада порушила п. 3 ст. 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», згідно з яким проекти рішень органів місцевого самоврядування повинні публікуватися не пізніше ніж за 20 днів до їх розгляду. Однак жодного проекту згаданого засідання сесії оприлюднено не було, зазначають у прокуратурі.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

111