Більше тисячі жителів Луганська виявили бажання вступити у народні дружини для забезпечення правопорядку і захисту адміністративних будівель від захоплення і недопущення сутичок. Про це повідомляє прес-служба Луганської міської ради.

«У зв'язку з суспільно-політичною ситуацією, що склалася в країні, з метою забезпечення в Луганську громадського порядку, недопущення проявів екстремізму та будь-яких провокацій, на великих промислових підприємствах міста з числа працівників створені народні дружини, які будуть цілодобово патрулювати вулиці обласного центру. Більше тисячі луганчан вже увійшли до складу народних дружин», - йдеться в повідомленні.

Координує дії народних дружин штаб на чолі з мером Сергієм Кравченком.

«Луганчани, у випадках виявлення вами великих скупчень людей, автобусів, якихось агресивних дій, звертайтеся в диспетчерську службу штабу народних дружин», - закликає прес-служба міськради.

Нагадаємо, раніше Луганський міський голова Сергій Кравченко звернувся до земляків із проханням допомогти луганчанам, які зараз охороняють громадський порядок у Києві в числі спецпідрозділу «Беркут».

У Донецьку за ініціативою громадських організацій козаків і ветеранів війни в Афганістані були створені добровільні дружини, які допомагають правоохоронцям забезпечувати правопорядок у місті.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

145