Порядок денний зимової сесії Парламентської асамблеї Ради Європи, яка відкрилася сьогодні у Страсбурзі, передбачає обговорення політичної ситуації в Україні.

Про це йдеться повідомленні організації, оприлюдненій на офіційному сайті ПАРЄ.

«Прозвучала вимога про проведення термінових обговорень щодо функціонування демократичних інститутів в Україні», - йдеться в повідомленні.

Разом з тим конкретна дата і час проведення дискусій щодо політичної ситуації в Україні не зазначаються. Не виключено, що обговорення відбудеться в понеділок у другій половині дня, у час, відведений для відкритих дискусій, повідомляє «Укрінформ».

Згідно з порядком денним зимової сесії ПАРЄ 27 січня також відбудуться вибори президента і заступників Асамблеї.

Під час зимової сесії планується обговорити питання про «список Магнітського», запобігання расизму, зміну клімату і прийом мігрантів у Європі. Депутати також заслухають виступ федерального канцлера Австрії Вернера Файмана і президента Європейського парламенту Мартіна Шульца.

Крім того, під час нинішньої зимової сесії пройдуть вибори суддів до Європейського суду з прав людини. Серед іншого, будуть обговорюватися питання впливу новітніх інформаційних технологій і зв'язку на демократію, гуманітарна ситуація та допомога Сирії, активізація зусиль у боротьбі з глобальною нерівністю та інші.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

119