Окружний адміністративний суд міста Києва ухвалив рішення, яким зобов'язав Віталія Кличка відповісти, чи є у нього право постійного проживання в Сполучених Штатах Америки і в Німеччині.

У рішенні суд послався на практику Європейського суду з прав людини, згідно з якою у громадськості є право бути поінформованою, зокрема, про аспекти життя публічних осіб, і таке право є основоположним для демократичного суспільства. Також суд зазначив, що межі допустимої інформації щодо посадових та службових осіб, політичних діячів, які виконують офіційні функції, можуть бути ширшими порівняно з межами такої ж інформації щодо звичайних громадян, повідомляє «Закон і бізнес».

Нагадаємо, раніше депутат Одеської обласної ради фракції ВО «Батьківщина» Василь Задорожнюк звернувся в суд з позовом з вимогою надати інформацію про наявність у Віталія Кличка права постійного проживання в зарубіжних країнах - Німеччині та Сполучених Штатах Америки. Приводом для звернення до суду стало ігнорування відповідного запиту депутата Віталієм Кличком.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

224
Туфли осень-зима Everest