Слідчі органи Служби безпеки України в Миколаївській області проводять досудове розслідування за фактом закликів до захоплення будівлі обласної державної адміністрації. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Миколаївської області.

«26 січня під час масових акцій, що проходили на вулиці Радянській Миколаєва, група громадян публічно висловлювала заклики екстремістського характеру щодо штурму Миколаївської обласної державної адміністрації», - йдеться в повідомленні.

За даним фактом Центральним районним відділом міськуправління УМВС України в Миколаївській області внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального злочину, передбаченого ч.1 ст.110 -1 КК України (екстремізм).

Коментуючи ситуацію, прокурор області Андрій Курись зазначив: «Я закликаю жителів Миколаївщини до помірності і стриманості і вимагаю не порушувати Закон, дотримуватися належного громадського порядку».

Він також нагадав, що такі незаконні дії, як захоплення адміністративних будівель або їхнє пошкодження, блокування роботи державних установ, заклики до порушення закону та інші дії, спрямовані на дестабілізацію мирного життя, тягнуть за собою встановлену законом кримінальну відповідальність.

Правоохоронні органи області будуть негайно припиняти всі дії радикально налаштованих угруповань, які порушують громадський порядок, несуть небезпеку для громадського порядку і спокою мирних громадян, загрозу їхньому життю та здоров'ю.

«Кожен факт прояву екстремізму обов'язково буде розслідуваний, а винні особи будуть нести відповідне покарання», - підкреслив прокурор.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

126