Міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк звернувся до мітингувальників з вимогою невідкладно звільнити приміщення міністерства.

За його словами, через захоплення Мінагрополітики, його робота була дестабілізована, це вже негативно позначилося на всій аграрної галузі. У той же час Присяжнюк висловив упевненість, що Президент України Віктор Янукович зможе врегулювати ситуацію в країні.

«Я впевнений, що Президент України Віктор Янукович найближчим часом вирішить питання суспільного протистояння в інтересах держави і кожного громадянина», - зазначив Присяжнюк.

Глава Мінагрополітики також заявив, що через силове захоплення міністерства страждає аграрна галузь в цілому. І в першу чергу це відчують селяни.

«Я переконаний, що ситуація врегулюється, але хто відшкодує збитки українським селянам, аграріям і державі в цілому? Впевнений, що мітингувальники цього не зроблять. І я закликаю їх негайно звільнити приміщення Мінагрополітики, дати можливість фахівцям прийти на свої робочі місця та виконувати службові обов'язки. Адже селянам потрібна державна підтримка, а не політичні гасла», - додав Присяжнюк.

Нагадаємо, вночі 24 січня мітингувальники зайняли будівлю Міністерства аграрної політики та продовольства по вулиці Хрещатик, 24.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

95