У Львівській області жителі Яворівського району другу добу з допомогою запалених автопокришок блокують рух вантажівок на міжнародній трасі Львів - Краковець біля міста Новояворівськ.

На місці блокування перебувають кілька десятків протестувальників. При цьому автомобілі спецпризначення і легковий транспорт громадян вони пропускають.

На місці перебувають працівники ДАІ, які з метою розвантаження затору направляють автотранспорт об'їзними шляхами, повідомляє «УНІАН».

Сьогодні у Львові також продовжується блокування облдержадміністрації та баз спецпідрозділу «Беркут» і Внутрішніх військ МВС. Активісти також тримають в облозі місце базування спецпідрозділу судової міліції «Грифон» на території обласної психіатричної лікарні.

Біля Львівської ОДА за барикадами з мішків зі снігом і дерев'яних колод перебувають близько 40 осіб. Кілька десятків людей перебувають цілодобово в приміщенні облдержадміністрації.

Як раніше повідомляв ForUm, у Львівській області 23 січня на в'їзді в v. Новояворівськ на 34 км автодороги Львів - Краковець близько 130 людей перекрили дорогу.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

613