Захоплення Мінагрополітики загрожує продовольчій безпеці країни. Про це повідомив директор Департаменту продовольства Мінагрополітики Олександр Куць.

«Силове захоплення Міністерства дестабілізує роботу Департаменту продовольства. І на сьогодні є реальна загроза для продовольчої безпеки країни. Ті позитивні результати, які були досягнуті протягом попереднього року, зокрема зростання виробництва м'ясо-молочної продукції, сприяли збільшенню споживання населенням і м'яса, і молока, а також інших продуктів. Крім того, була забезпечена стабілізація на продовольчому ринку», - підкреслив Куць.

Директор Департаменту зазначив, що на більшість продукції ціни залишалися стабільними і навіть знижувалися.

«Останні події можуть призвести до того, що стабільність на продовольчому ринку буде порушена. Адже Мінагрополітики не зможе виконувати в повному обсязі ті функції, які повинне. Звичайно ж, сьогодні міністерство працює, але ефективність цієї роботи значно знижена через те, що відбулося силове захоплення відомства», - зазначив Куць.

Нагадаємо, вночі 24 січня мітингувальники зайняли будівлю Міністерства аграрної політики та продовольства по вулиці Хрещатик, 24.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

204