Президент України Віктор Янукович наголошує, що для вирішення політичної кризи влада буде застосовувати всі законні методи, повідомили в прес-службі Глави держави.

«Я буду робити все для того, щоб зупинити цей конфлікт, щоб зупинити насильство, встановити стабільність», - сказав Віктор Янукович під час зустрічі з керівниками церков і релігійних організацій.

«Безумовно, зупинити радикалів. Якщо вдасться по-хорошому, зупинимо по-хорошому, якщо не вдасться, будемо застосовувати всі законні методи, передбачені законами України. Але це заради людей. Іншого шляху немає», - зазначив Глава держави.

Він також підкреслив, що правоохоронці виконують свій обов'язок.

«Коли горять молоді люди, які нічого не роблять, просто стоять, - на це питання також треба давати відповідь. Коли їх б'ють камінням за те, що вони стоять і виконують свій обов'язок, - на це питання також треба давати відповідь. Коли захоплюють державні приміщення і стягують туди нарізну зброю - на ці питання також треба давати відповідь», - зазначив Віктор Янукович.

За словами Президента, в першу чергу повинне бути припинено насильство, кровопролиття.

«Лідери опозиції не впливають сьогодні на ці процеси. Тому що радикали не зупиняються. Вони йдуть далі громити, палити, нищити. Скажіть, чого можна чекати? Скільки часу можна чекати? Треба зупинити цей процес. Тому на це питання буде відповідь найближчим часом», - підкреслив Глава держави.

Нагадаємо, сутички в центрі Києва 19 січня почалися після того, як мітингувальники вирішили прорватися через кордон міліції в напрямку Будинку уряду і Верховної Ради.

Внаслідок зіткнень загинули дві людини.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

1259