Наразі прийнято рішення, узгоджене зі структурами МВС, «не влаштовувати кровопролиття» і забезпечити спокій у Львівській області, заявив начальник ГУМВС у Львівській області Олександр Рудяк, йдеться в повідомленні МВС Львівської області.

«Беручи до уваги те, що в країні все одно буде знайдене рішення, яке перебуває в політичній площині, а не в силовий, як до цього закликає Президент, як до цього закликають представники уряду, скажу відкрито, що найближчим часом ця ситуація вирішиться сама, і за будь-яких обставин втягнути міліцію і народ в кровопролиття, почати приймати рішення про штурми чи інші моменти... поки прийняте рішення, узгоджене зі структурами МВС, не влаштовувати кровопролиття і забезпечити спокій у Львівській області», - сказав він журналістам, відповідаючи на питання про те, чи будуть силовики вживати силові заходи щодо розблокування приміщення обласної держадміністрації, зайнятої жителями Львова.

Водночас Рудяк додав, що відкрито кримінальне провадження за фактом захоплення Львівської облдержадміністрації і у його рамках проводяться перевірки.

Начальник обласної міліції також повідомив, що останнім часом рапорти про звільнення написали 4 бійці спецпідрозділу «Беркут» зі Львова. Один з них перебував у відрядженні в Києві, а троє - у Львові. За словами Рудяка, всі ці рапорти задоволені. 

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

309