Верховна рада Криму та Рада міністрів Криму заперечують наміри регіону вийти зі складу України і називають провокацією інформацію з цього приводу, яка вже кілька днів з'являється в Інтернеті.

Про це йдеться у заявах парламенту і уряду Автономної республіки.

«У деяких ЗМІ з'явилася інформація про самовизначення Криму. Це провокація чистої води», - цитує голову ВР Криму Володимира Константинова прес-служба кримського парламенту.

За його словами, сьогодні не йдеться про самовизначення автономії.

«Ми говоримо про підтримку легітимних центральних органів влади, в першу чергу, інституту президентства. Це єдиний інститут, здатний утримати країну цілісною і неушкодженою. Сподіваюся, що країна вийде з кризи, а Крим отримає великі повноваження в унітарній державі Україна», - сказав кримський спікер.

«У низці інтернет-ресурсів української та російської доменної зони поширюється інформація, яка є стовідсотковою брехнею і провокацією. У ній стверджується, що голова Ради міністрів АРК Анатолій Могильов нібито ініціює відділення Криму від України», - йдеться в прес-релізі.

Уряд Криму вважає, що ця провокація переслідує дві мети: по-перше, підігріти градус соціальної напруги в країні в цілому, граючи на сепаратистських темах, які давно не актуальні, тим самим, створивши нову лінію конфлікту і напруженості, по-друге, спробувати посіяти зерна анархії і хаосу в самій автономії.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

219