У Верховній Раді України зареєстровано проект закону «Про визнання деяких законів України, якими суттєво обмежені конституційні права і свобода громадян України, такими, що втратили чинність», повідомляється на офіційному сайті Верховної Ради.

Відповідний законопроект № 4010 подав народний депутат України від Партії регіонів Владислав Атрошенко.

Документом пропонується визнати такими, що втратили чинність, закон України «Про внесення змін до закону України «Про судоустрій і статус суддів «та процесуальних законів про додаткові заходи захисту безпеки громадян» від 16 січня 2014 № 721-VII і закон України «Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо заочного кримінального провадження» від 16 січня 2014 № 725-VII.

Нагадаємо, народні депутати 16 січня підняттям рук, без обговорення ухвалили 11 законів та 1 постанову.

17 січня Президент України Віктор Янукович підписав всі закони, ухвалені Верховною Радою України 16 січня.

Дев'ять народних депутатів пропонують скасувати вісім законів, прийнятих Верховною Радою 16 січня. Відповідний законопроект №4007 зареєстрований у Раді 23 січня.

Крім того, народний депутат від фракції «Батьківщина» Володимир Яворівський пропонує скасувати закон України про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» і процесуальні закони про додаткові заходи захисту безпеки громадян. Відповідний законопроект №4005 зареєстровано 22 січня.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

348