Міністр охорони здоров'я Раїса Богатирьова попереджає учасників мітингів у Києві про збільшення випадків захворювання на гострі респіраторні інфекції, грип та ін. Про це вона повідомила сьогодні на брифінгу, повідомляє кореспондент Forum'у.

За її словами, зараз існує багато факторів ризику для людей, які знаходяться у центрі столиці, захворіти на грип, ГРВІ, а також отримати обмороження чи травмуватися у зв'язку з погодними умовами.

Міністр підкреслила, що за останній тиждень на грип та ГРВІ у Києві захворіло на 10% більше людей, ніж минулого тижня.

«Поточнтй і наступний тижні є з епідеміологічної точки зору такими, що ВООЗ оголошує найбільш небезпечними щодо захворювань на грип та ГРВІ. Якщо ми не будемо враховувати закони епідеміології, то маємо всі можливості, що захворювання на грип та ГРВІ у нас будуть поширюватися», - заявила міністр.

Також Богатирьова підкреслила, що небезпечним є переохолодження на тлі стресу і нерегулярне вживання гарячої їжі.

«Зараз в медичні установи надходять підлітки з обмороженими кінцівками, і мене турбує, що через низьку температуру ми будемо все більше фіксувати таких підлітків і людей», - заявила Богатирьова.

Крім того, за її даними, останнім часом у Києві на 30% збільшилася кількість випадків захворювання на туберкульоз порівняно з минулим роком.

Дарина Шварцман,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

148