Розкол України буде великою історичною помилкою. Про це, як повідомляє кореспондент Forum'у, під час круглого столу заявив політичний експерт Вадим Карасьов.

«Всім тим людям, які говорять сьогодні про необхідність розколу країни і про те, що, може, краще було би розколотися, я скажу, що по шматках Україна нікому нецікава.

Три області можуть стати своєрідною Словаччиною, яка нікому не потрібна. Закарпаття може відійти під Угорщину, Буковина - під Румунію, а «Донецько-Криворізька Республіка» може повернутися до Росії. І все», - заявив він.

Україна є унікальною країною, населення якої можна порівняти з населенням Англії, Німеччинт та Франції. «Це унікальний геополітичний актив, яким потрібно правильно розпорядитися сьогоднішнім елітам і майбутнім елітам. Втратити це, я б сказав, буде непросто катастрофою, це буде гірше, ніж помилка. Це буде злочин, історична помилка, якщо ми припустимо загострення кризи і дійсно поставимо на межу існування не тільки нашу державність, а й державу Україна», - сказав він.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

339