Верховна Рада України не буде приймати ще один закон про амністію учасників сутичок у Києві. Про це, як передає кореспондент Forum'у, під час круглого столу Українського форуму заявив народний депутат від Партії регіонів Нестор Шуфрич.

«Говорити про те, що буде прийнято ще один закон про зняття відповідальності зараз з тих, хто практично підпалює і загрожує здоров'ю працівників правоохоронних органів та громадян, що знаходяться поруч, на мій погляд, буде складно. Мінімізація їхньої відповідальності можлива за домовленістю в суді», - заявив він.

Шуфрич упевнений, що події на вулиці Грушевського є порушенням законодавства. «Що стосується екстремістів, я щиро звертаюся до них, щоб вони скористалися можливостями нового Кримінально-процесуального кодексу, домовитися з правосуддям і фактично знайти можливість ці заворушення, ці дуже небезпечні дії зупинити з мінімальними наслідками для себе. Я впевнений, що прокуратура і суди підуть нам назустріч», - підсумував він.

Як раніше повідомляв ForUm, міністр юстиції Олена Лукаш заявляла про можливість розгляду на позачерговій сесії Верховної Ради питань про амністію учасників акцій, а також звільнення зайнятих адмінбудівель.

Верховна Рада прийняла за основу і в цілому проект закону про внесення змін до Закону України №3893 «Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування і покарання з приводу подій, що відбувалися під час проведення мирних зібрань».

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

123