Співробітники Міністерства аграрної політики та продовольства України не впускали групу протестувальників до приміщення міністерства. Про це йдеться в заяві прес-служби Мінагрополітики.

«Сьогодні, 24 січня, Мінагрополітики, незважаючи на опір охорони, було захоплено силовим методом групою людей, які називаються учасниками масових протестів. У результаті цього працівники Мінагрополітики не змогли потрапити на робоче місце. Робота міністерства, яке відповідає за ситуацію з продовольством в країні, паралізована», - йдеться в заяві.

У міністерстві підкреслили, що фахівці Мінагрополітики не можуть виконувати свої прямі функції щодо забезпечення аграріїв необхідними ресурсами для проведення весняно-польових робіт. Міністр Микола Присяжнюк закликав групу протестувальників невідкладно надати доступ співробітникам міністерства до робочих місць.

У Мінагрополітики заявляють, що не впускали групу протестувальників до приміщення міністерства, як це було подано деякими засобами масової інформації. «Наголошуємо, що було скоєно силове захоплення приміщення. Під час захоплення будівлі були розбиті двері і вікна, знищено камери відеоспостереження, пульти управління, електричні щити. Охорона, яка намагалася чинити опір загарбникам, була побита», - сказано в заяві.

Як раніше повідомляв ForUm, міністр аграрної політики і продовольства України Микола Присяжнюк заявив, що захоплення міністерства учасниками масового протесту прирівнюється до захоплення лікарні, де лікарі повинні лікувати хворих, виконувати свій обов'язок.

Нагадаємо, вночі, 24 січня, мітингувальники зайняли будівлю Міністерства аграрної політики та продовольства на вулиці Хрещатик, 24.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

459