Президент футбольного клубу «Барселона» Сандро Росель пішов у відставку після того, як іспанський суд почав розслідування обставин трансферу бразильського нападника Неймара у червні 2013 року. Про це повідомляється на сайті клубу.

Як пояснив Росель, до 2016 року, тобто до кінця строку, на який він обирався, виконуватиме обов'язки президента віце-президент «Барселони» Хосеп Марія Бартомеу.

У своєму зверненні Росель наголосив, що смуга успіхів «Барселони» принесла команді і складності. «В останні дні несправедливе і нахабне звинувачення у розтраті коштів призвело до того, що у відділення Верховного Суду Іспанії проти мене подали позов. З самого початку я говорив, що контракт з Неймаром був укладений по-чесному, хоча це й викликало відчай і заздрість деяких наших супротивників», - пояснив колишній президент.

За словами Роселя, він залишає свою посаду, щоб несправедливі звинувачення не торкнулися менеджменту команди та іміджу «Барселони», повідомляє «Лента.ру».

Підозри в розтраті викликала сума, за яку Неймар перейшов з «Сантоса» в «Барселону». Росель оголосив, що вона склала 57,1 мільйон євро, хоча умови контракту не розкрив, пославшись на конфіденційність. Тим часом іспанські ЗМІ повідомили, що насправді бразильський форвард обійшовся клубу в 95 мільйонів євро.

Скаргу на Роселя в суд подав один з уболівальників «Барселони» Жорді Касес. Тепер суддя вислухає представників Неймара, «Сантоса» і «Барселони», а потім вирішить, чи буде він викликати на допит самого Роселя. Поки що, уточнює агентство Reuters, суддя заявив, що зазначені в позові факти можуть бути кваліфіковані згідно з кримінальним кодексом як розтрата.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

331