У разі якщо протестувальники в Києві припинять опір, то прокурори клопотатимуть про міру запобіжного заходу, не пов'язану з арештом. Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

«Якщо радикально налаштовані особи припинять насильницькі дії, підпали, погроми, опір правоохоронним органам і звільнять вулицю Грушевського, органи прокуратури клопотатимуть перед судами про зміну запобіжного заходу на більш м'який для вже заарештованих осіб, і про міру запобіжного заходу, не пов'язану з арештом для тих, кому вона ще не вибрана», - йдеться у повідомленні.

У ГПУ зазначили, що чим довше триває протистояння, тим більше правопорушень здійснюється, тим більше кримінальних проваджень реєструється в Єдиному реєстрі досудових розслідувань, тим більше людей потрапляють у слідчі ізолятори за грубе порушення законів.

У прес-службі підкреслили, що на сьогоднішній день правоохоронними органами за участь та організацію масових заворушень на вулиці Грушевського затримано 71 людину, з них суд обрав запобіжний захід у вигляді утримання під вартою 36 особам. Розгляд решти судових справ призначено на найближчі дні, а сотні людей перебувають у розшуку.

Нагадаємо, протистояння між протестувальниками та правоохоронцями на вулиці Грушевського у Києві тривають з 19 січня.

Унаслідок сутичок загинули дві людини.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

618