Голова Верховної Ради Володимир Рибак готовий підписати розпорядження про проведення наступного тижня позачергової сесії парламенту. Про це він заявив під час зустрічі з Президентом України Віктором Януковичем, повідомляє прес-служба Глави держави.

«Думаю, що я сьогодні вже підпишу таке розпорядження, і на початку тижня ми запросимо народних депутатів, щоб розглянути всі питання, які сьогодні виникають», - підкреслив Рибак.

За його словами, у зв'язку з ситуацією в країні відпустка у депутатів буде пізніше.

«Є дуже багато питань, які треба вирішувати не на Майдані, а треба вирішувати в сесійній залі. Справді, треба, щоб опозиція і більшість зібралися і розглянули ті питання, які виникають: і відставку уряду, і питання щодо законів, які Верховна Рада прийняла», - зазначив голова ВР.

Рибак заявив, що більшість і опозиція повинні прислухатися один до одного, але «на перший план треба поставити питання спокою в нашій державі».

Нагадаємо, Президент України Віктор Янукович запропонував голові Верховної Ради Володимиру Рибаку розглянути ситуацію в країні на позачерговій сесії парламенту.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

182